MART AYI AKTİF İK BLOGGER LİSTESİ

blog3

Aktif Blogger Listesinin Esasları : Okurlarına her ay blog’unda ve sosyal medya hesaplarında insan kaynakları ve iş yaşamına dair paylaşımlarda bulunan bloggerlar listelenmektedir. Amacım: sayısı her ay artan ik blog’larının daha fazla insana ulaşmasını sağlamak ve bilgi paylaşımını artırmak. Umarım hazırladığım liste aylardır paylaşımda bulunmayan bloggerları yazmak için harekete geçirir.

Bu ay 157 ik bloggerından 78 blogger hem blog’unda hem de sosyal medyada insan kaynaklarına dair paylaşımlarda bulundu. Listede yer alan tarihler, blog’ların yazım başlangıç tarihleridir. Faydalı olması dileğiyle…

Kaynak. https://cerenbandirma.wordpress.com/2015/04/04/mart-ayi-aktif-ik-blogger-listesi/

Ahmet Eryılmaz http://www.ahmeteryilmaz.com/ Aralık 11
Ali Cevat Ünsal http://ikamatoru.com/ Ağustos 13
Alper Yılmaz http://guncelishukuku.com/ Ağustos 11
Artemiz Güler http://artemizguler.wordpress.com/  Aralık 07
Arzu Akyüz https://arzuakyuz.wordpress.com/ Mart 15
Aydan Çağ http://www.aydancag.com Eylül 10
Ayşe Kirman http://yetisik.com/ Şubat 14
Ayşegül Güngör http://www.kariyeryolum.com Ocak 11
Aykut Güner http://www.aykutgunerr.blogspot.com.tr Eylül 14
Bahar Açıkgöz https://baharlik.wordpress.com/ Mart 15
Banu Çakar http://www.liderlikruhu.com Eylül 11
Burcu Yularcı http://www.burcuyularci.com.tr/category/yazilar/ Kasım 14
Can Büyükalkan http://canbuyukalkan.com Nisan 12
Canel Gürgen http://www.canelinakildefteri.com Mayıs 13
Cansu Erdoğan http://morzeytinlik.wordpress.com/ Nisan 12
Cengiz Çatalkaya http://www.yetenekvekariyer.com/ Aralık 07
Ceren Bandırma https://cerenbandirma.wordpress.com/ Temmuz 13
Ceyda Anıl http://www.ceydaanil.com/ Aralık 12
Coco de Medina http://hrkronikleri.blogspot.com/ Kasım 12
Çisem Çalışkan http://www.cisemcaliskan.com/ Haziran 14
Damla Bağ http://www.kirmiziik.com/ Kasım 14
Ekrem Öztürk https://ekremozturk.com/ 
Elif Kağnıcı http://www.elifkagnici.com/ Eylül 13
Emre İnanç Karakaş http://www.emreinanckarakas.wordpress.com Şubat 15
Erkan Dündar http://www.erkandundar.com/index.html
Esra Avcı https://stratejikinsankaynaklariyonetimi.wordpress.com/ Temmuz 13
Ezgi Feda http://www.ezgifeda.com/ Ocak 11
Funda İnkaya http://www.fundainkaya.com/ Mart 10
Gizem Aydemir https://ggizemaydemir.wordpress.com/ Ocak 11
Gökhan Yılmaz http://www.gkhanyilmaz.wordpress.com Ocak 12
Gülçin Şafak http://gulcnsafak.blogspot.com/ Ağustos 11
Hamdi Özçelikel http://www.ikdinozoru.com/ Kasım 14
Hayati Arpacı http://www.hayatiarpaci.com/
Hülya Mutlu http://hulyamutlu.com/blog/ Şubat 14
İbrahim Babadağı http://banaisbul.com
İlkay Öztürk http://ilkayozturk.com Ocak 12
İsmet Barutçugil http://ismetbarutcugil.wordpress.com/ Ekim 12
İpek Alver Özpehlivan http://yetenekyonetimi.blogspot.com.tr/ Ekim 13
İrem Önal http://iremonal.com/ Mart 13
Kaan Göğebakmaz http://ik-aan.blogspot.com.tr/ Aralık 14
Emrah Özkan http://hrikdunyasi.blogspot.com/ Mart 13
Mehmet Eronat http://eronatmehmet.blogspot.com/ Ekim 13
Mehmet Pozam http://ikiletisim.wordpress.com/ Ekim 13
Melis Varan Tiftikci https://ikdablog.wordpress.com/ Ocak 15
Merdiye Eker http://www.merdiyeeker.com.tr/ Mayıs 13
Mert Karakaya http://mertkarakaya.blogspot.com.tr/ Temmuz 14
Mesut Yüksel http://telepat–ik.blogspot.com.tr/ Kasım 14
Mustafa Atsan http://mustafaatsan.wordpress.com/ Temmuz 13
Mustafa Aydın http://www.mustafaaydin.org/ Haziran 11
Mustafa Kemal http://sosyalisealim.azurewebsites.net/ Ocak 14
Müge Arslan http://insankaynaklarigunlugu.com/ Temmuz 13
Nazmi Boşça http://nazmibosca.wordpress.com/ Ekim 14
Nedim İleri http://nedimileri.blogspot.com.tr/ Şubat 11
Nigar Atay http://nigaratay.blogspot.com/ Şubat 13
Nihan Varlık http://mornihan.blogspot.com.tr Ocak 15
Nilüfer Koçyiğit http://niluferkocyigit.wordpress.com/ Kasım 13
Özay Ünsal http://ozayunsal.blogspot.com.tr/ Ağustos 14
Patrona Mektuplar http://www.patronamektuplar.com/
Salim Tanrıverdi http://salimtanriverdi.blogspot.com/ Temmuz 12
Saygı Günenç http://www.saygigunenc.com Nisan 13
Seda Biçer http://sedabicer.wordpress.com/ Nisan 14
Seda Küçük http://sedolinka.com/ Şubat 14
Seda Zorba http://sedazorba.com/ Haziran 12
Selin Yetimoğlu http://selinyetimoglu.com/ Temmuz 12
Serap Doğan http://serapdogan.wordpress.com/ Mayıs 13
Serdar Devrim http://serdardevrim-ik.blogspot.com/ Nisan 12
Seval Onar https://sevalonar.wordpress.com/ Şubat 15
Seyhan Koçak http://seyhankocak.com/ Temmuz 14
Sezai Kayaoğlu http://sezaikayaoglu.com/ Ocak 09
Sibel Karamaraş http://calisanhalleri.blogspot.com.tr/ Eylül 12
Tolga Eligül http://ikdanismanlik.com/ Eylül 08
Tuğsel Akyol http://kirmizimerdiven.com.tr/blog/
Türker Okay http://www.turkerokay.com Ocak 13
Ümmühan Ballı http://ummuhanballi.com/ Mayıs 14
Volkan Aşkun http://www.volkanaskun.com/ Aralık 12
Zafer Uğur http://insaniz.wordpress.com/ Kasım 12
Zeynep Dumlu https://madamgardenia.wordpress.com/ Ocak 15
Zuhal Aslan http://www.ikulis.net/ Ocak 08

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s